Ostatní

TOP 37+ Nejlepších Vánočních Dárků (Zajímavé Tipy)

Autor: |

Dneska jsem si pro vás připravil 40+ tipů na nejlepší vánoční dárky, které si můžete buďto přát, nebo je využít jako inspiraci na dárky pro svojí rodinu nebo kamarády.

1. Nanoleaf

-

Lámete si hlavu, jaký vánoční dárek pořídit někomu ze svých blízkých? Proč jim nedarovat něco, co doma určitě nemají, něco neotřelého a jedinečného. Skvělým vánočním dárkem by mohl být výrobek Nanoleaf, inteligentní osvětlení.

Díky Nanoleaf můžete oživit každý dětský pokojíček, pracovnu nebo klidně i ložnici. Osvětlení je složeno z devíti panelů, které jsou na sobě nezávislé, můžete je tak skládat do nejrůznějších obrazců, nastavit animace i barvy dle svých představ.

Bojíte se, že osvětlení bude málo barevné? Pak tyto obavy zahoďte, vybrat si totiž můžete z 16,7 milionu barev, tam i ti nejvybíravější diváci najdou své oblíbené barvy. Vše můžete pohodlně nastavit díky aplikaci, kterou si stáhnete do svého telefonu zdarma.

Nanoleaf disponuje připojení přes Wi-Fi, takže nastavení bude skutečně snadné.

Pokud by se vám devět panelů zdálo málo, můžete kdykoliv dokoupit i další. Na jeden zdroj můžete totiž napojit až třicet takových panelů, a to už bude panečku osvětlení!

Cena tohoto velmi neotřelého vánočního dárku je 5 390 korun, tedy necelých 200 euro.

Najít nejlepší cenu pro Nanoleaf

2. La Metric

-

Druhý dnešní dárek je určený pro všechny správné geeky i milovníky internetu věcí. Přesně pro ně se dokonale hodí hodiny La Metric!

Nejedná se o žádné nudné digitální hodiny, ale o pořádně vytuněný gadget, který doma prostě chcete! Hodiny totiž můžete propojit se svým telefonem, a obyčejné digitálky tak posunout na úroveň svého nového společníka. Společníka, který vám bude zobrazovat notifikace z vašeho e-mailu či sociálních sítí.

Hned po ránu tak budete mít přehled o aktuálním počasí, počtu odběratelů na YouTube nebo dokonce kurzech jednotlivých měn. Co by za takového pomocníka dal vlk z Wall Street!

Hodiny La Metric jsou dobře čitelné, navíc disponují čidlem, pomocí kterého regulují jas tak, aby byly čitelné ve dne a zároveň vám v noci nevypálily sítnici. Hodiny se ale dle potřeby mohou stát také rádiem nebo klidně kvalitním reproduktorem.

Propojení s mobilem se koná pomocí Wi-Fi a propojit můžete jak Android tak samozřejmě také iOS.

Cena se pohybuje kolem 6 tisíc korun, což je něco kolem 230 euro, rozhodně ale tímto dárkem uděláte obrovskou radost!

Najít nejlepší cenu pro LaMetric

3. Google Home

-

A třetí vánoční dárek se opět bude motat kolem chytré domácnosti. Bavit se totiž budeme o Google Home, skvělém pomocníkovi, který je pro chytrou domácnost nezbytností.

Google Home totiž dokáže na základě hlasových povelů vyhledávat informace či pustit vaši oblíbenou hudbu. Možná si říkáte, že tohle přece umí každý chytrý telefon, a máte pravdu, ale! Google Home toho umí mnohem více, můžete jej totiž propojit s jinými zařízeními internetu věcí a pomocí tohoto asistenta je ovládat, a to už zní o dost lépe!

Reproduktory jsou dostatečně hlasité, takže si můžete oblíbenou hudbu vychutnat na plno, navíc i během poslechu můžete asistenta ovládat hlasem. Ovládání umožní velmi citlivý mikrofon, díky kterému bude Google Home reagovat i na větší vzdálenosti.

Ovšem zde přichází jedno velké ale, které může některé od koupi odradit. Google Home totiž reaguje pouze na příkazy v angličtině, což může pro někoho znamenat nemalou překážku. Pokud ale víte o někom, kdo by chtěl mít chytrou domácnost, rozhodně se pro něj Google Home vyplatí.

Na českém trhu jej seženete za 3 500 korun, na tom slovenském pak za 135 euro. Rozhodně se ale jedná o investici, kterou milovníci těchto vymožeností ocení.

Najít nejlepší cenu pro Google Home

4. Philips Hue

-

Když už jsme si představili Google Home, hodí se představit si také jedinečnou vychytávku pro tento systém. Řeč bude o Phillips Hue, moderním osvětlením do každé chytré domácnosti.

Hned na začátku je dobré upozornit na to, že pro propojení s Google Home budete potřebovat také Bridge, se kterým se žárovky a Google Home propojí. Výhodou ovšem je, že již existují startovací sety, ve kterých naleznete nejen samotné chytré žárovky, ale také zmiňovaný a tolik potřebný Bridge.

Hue si můžete naprogramovat zcela podle sebe, takže záleží jen na vás, co s Hue provedete. Vedle klasických žárovek existují také LED pásky, které můžete umístit kamkoli budete chtít.

Vybrat si můžete i mezi vnitřním a venkovním použitím, proč tedy nemít chytré osvětlení i na terase nebo předzahrádce? Díky mnoha různým barvám si můžete také okořenit herní zážitek. Philips Hue nabízí obrovské množství nastavení a naprogramování, takže radost udělají prakticky každému.

Zde vám přidávám odkaz na zmiňované sety, ve kterých naleznete jak žárovky, tak i samotný Bridge.

Prohlédnout Philips Hue sety

5. GraviTrax

-

Nyní zde mám něco pro menší posluchače, budeme se totiž bavit o skvělé stavebnici. Skvělým vánočním dárkem by totiž mohla být také tato stavebnice GraviTrax, kterou možná znáte od YouTubera Pedra a která se mi hrozně zalíbila. Díky ní si můžete sestavit vlastní kulodráhu dle svých představ.

Kuličku můžete posílat z krkolomných kopců přes neuvěřitelné úhly a mnoho dalšího. Můžete tak prozkoumávat úžasnou sílu gravitace a fyzikálních zákonů.

Vedle základního setu můžete dokoupit také nejrůznější doplňky, které vaši dráhu obzvláštní. Na výběr máte z nejrůznějších mostů, ale do kulodráhy můžete zakomponovat také katapult!

Cena za GraviTrax je 1 330 korun, tedy asi 53 euro.

Najít nejlepší cenu pro Gravitrax

6. Cyber Clean

-

Jistě jste si všimli, jak snadno a hlavně rychle se špiní klávesnice či myši. Navíc jsou tyto nezbytné kancelářské předměty doslova líhní všemožných bakterií, jak tomu ale zabránit?

K těmto účelům slouží skvělá čistící hmota Cyber Clean, která umožňuje také čištění mobilních telefonů. Jedná se o unikátní čistící směs, která pronikne do všech mezírek na vaší klávesnici a díky tomu ji dokonale zbaví nečistot a bakterií.

Výhodou je, že hmota Cyber Clean vyčištěná místa také desinfikuje, takže bakterie již nebudou mít šanci. Výrobce udává, že tato hmota je schopná zničit až 99% bakterií. Všechny nečistoty, které hmota zachytí, se schovají dovnitř, takže Cyber Clean můžete používat opakovaně, nejedná se o jednorázové použití.

Hmota má jedinečné složení, které bylo testováno tak, aby nijak neohrožovalo zdraví uživatelů. Čistící hmota se tak pod stromečkem bude hodit úplně každému, malým i velkým, mladým i starším.

Cyber Clean stojí kolem 200 korun, tedy asi 7 euro, což za vyčištěnou klávesnici rozhodně stojí.

Najít nejlepší cenu pro Cyber Clean

7. Power Cube

-

A máme zde další originální dárek, který se bude hodit každému správnému geekovi, proto jsem si ho nedávno pořídil i já. Řeč je o zajímavě a nevšedně designově zpracované rozdvojce PowerCube. Ta, jak již název napovídá, má podobu kostky, do které můžete zapojit nejrůznější elektrospotřebiče.

Power Cube je určena pro vnitřní použití, ven bych jí tedy rozhodně nedával, ale můj cyklovýlet v Rakousku v pohodě přežila. Vedle využití v domácnosti má Power Cube velké využití pro cestovale, na aprtmánech bývá často málo zásuvek, a pokud potřebujete všechny elektronické hračky nabít, zásuvek nebude nikdy dost. Pokud máte doma malé dítě, jistě oceníte také možnost dětské pojistky, která ochrání dítě před nebezpečím elektrické sítě.

Zapojit můžete až 4 různá zařízení, navíc Power Cube disponuje také dvěma USB porty, pomocí kterých můžete dobíjet mobilní telefony, chytré hodinky a další přenosná zařízení.

Cena PowerCube se pohybuje kolem 360 korun, tedy asi 20 €.

Najít nejlepší cenu pro Power Cube

8. Fujifilm Instax Mini 9

-

Bylo zde mnoho různých dárků, ale žádný pro milovníky fotografování. To hned napravím, protože Fujifilm Instax Mini 9 je pro každého fotografa jako stvořený. Jak už napovídá samotný název, jedná se o instantní fotoaparát, tedy o polaroid.

Snímky tak budete mít během pár chvil od vyfotografování také vyvolané. Aby byly fotografie opravdu jedinečné, můžete si různě nastavovat clonu. Pokud bude kolem méně světla, můžete využít také blesk, který světlo přidá.

Ani na milovníky selfíček se nezapomnělo a foťák má k dispozici selfie zrcadlo. Můžete si tak udělat zajímavou selfie fotografii, kterou navíc budete mít za pár chvil vyvolanou.

Do fotoaparátu se vkládají speciální fotopapíry, kde za 10 kusů papírů dáte něco málo přes 200 Kč. Cena papíru je tedy vyšší a tak si budete muset moc dobře rozmyslet, co přesně vyfotíte. V tom je ale to kouzlo.

Foťák se ovládá velmi jednoduše a celý proces mezi vyfocením a vyhotovením fotografie zabere asi 90 vteřin. Mezi lidmi jsou tyto fotografie velmi oblíbené, díky rychlému vyvolání jej ukládají do alb, a to jsou vzpomínky k nezaplacení.

Do přístroje je třeba vložit dvě tužkové baterie a jeho cena je 1 650 korun, což odpovídá něco málo přes 60 eurům.

Najít nejlepší cenu pro Instax Mini

9. GoPro 7

-

Od fotoaparátů se přesuneme na pole GoPro kamer, které pod vánočním stromečkem udělají obrovskou radost. Řeč je o novince, kameře GoPro 7, která vedle jiného umožňuje také přímé streamování na sociální sítě!

Kamera pracuje s 12MPx snímačem a může se pochlubit vyměnitelnou čočkou. Co by to bylo za kameru, kdyby neumožňovala natáčení 4K videí se 60 snímky za vteřinu. Pokud chcete natáčet spíše zpomalené dechberoucí záběry, pak můžete využít také možnosti natáčet slow-motion videa, ale v menším rozlišení.

Díky dotykovému displeji se kamera ovládá velmi snadno. Obrovskou výhodou je, že GoPro 7 disponuje pokročilejší stabilizací obrazu, což oceníte zejména v terénu. GoPro 7 disponuje také možností připojit ke kameře externí mikrofon, samozřejmostí je pak nahrávání stereo zvuku. Díky zabudované GPS můžete sdílet také souřadnice, kde bylo video pořízeno a díky vyměnitelné baterii můžete s sebou vždy jednu náhradní nosit.

Pokud nechcete investovat přímo do GoPro 7, můžete koupit také GoPro 6, která nyní jde cenově dolů. Je jasné, že GoPro 6 bude v některých parametrech horší, především ve stabilizaci, ale video z kamery je i tak naprosto skvělé.

Cena kamery je asi 11 500 korun, v přepočtu se jedná o 440 euro.

Najít nejlepší cenu pro GoPro 7

10. Elektrokoloběžka Xiaomi

-

A máme tu elektrokoloběžku Xiaomi. Ta se hodí téměř pro každého, jen myslete na to, že je koloběžka určena pro lidi mezi 120 až 200 centimetry s maximální váhou 100 kg!

Pokud se chcete snadno a rychle pohybovat po městě, aniž byste zatěžovali životní prostředí, elektrokoloběžka je ideální volbou. Díky snadnému rozložení se koloběžka dá snadno přenášet. Vpředu je umístěno LED světlo, které umožňuje jízdu i večer či za horších světelných podmínek a díky kotoučovým brzdám koloběžka brzdí velmi dobře.

Elektromotor je poměrně tichý, jízdu si tak můžete užít bez zbytečného rámusu. Dojezd na jedno nabití je asi 30 kilometrů, což není vůbec málo, na jízdu po městě ideální společník. Nabíjení elektrokoloběžky probíhá pomocí dodávané nabíječky, která má velikost nabíječek k notebookům, můžete ji tak snadno přibalit s sebou. Než se koloběžka nabije z nuly na sto, trvá to asi pět hodin.

Pokud by vás zajímalo, kolik jste na koloběžce ujeli či jiná jízdní data, můžete si do mobilu stáhnout aplikaci, kterou s koloběžkou spárujete. Nevýhodou je pouze fakt, že aplikace nemluví česky a pro někoho by spárování mohlo být problémem.

Cena elektrokoloběžky je kolem 11 000 korun, tedy asi 430 euro.

Najít nejlepší cenu pro koloběžku

11. Batoh, který nelze vykrást

-

Kdo by nechtěl vlastnit batoh, který nejde vykrást? Právě batoh od XD Design totiž nabízí perfektně schované zipy, ke kterým se žádný zloděj nemůže nepozorovaně dostat.

Samotný batoh je navržený tak, aby se do něj vlezl notebook s velikostí obrazovky 15,6 palců. Proto si dejte pozor, aby obdarovaný neměl notebook větší! Vedle něj do batohu můžete samozřejmě naskládat také tablet, všechny důležité nabíječky, powerbanku ale také doklady a zkrátka vše potřebné. To umožní dobře situované a navržené kapsy, do kterých si vše pohodlně schováte.

Záda batohu jsou polstrovaná, takže se příjemně nosí a nikde nic netlačí. Díky reflexním prvkům, které batoh má, se s ním nemusíte bát cestovat ani v noci. Další výhodou je, že jsou použity nepromokavé materiály, takže i když je venku opravdu nevlídně, nic z batohu nenavlhne.

Výhodou je, že přímo v batohu je USB konektor, díky kterému můžete ze své vlastní powerbanky nabíjet telefon přímo za chůze.

Cena batohu, který se bude hodit pro všechny, kteří neustále přenášejí nejen notebook, je 2 400 korun, tedy asi 100 €.

Najít nejlepší cenu pro batoh

12. Ruční presovač

-

Máte někoho, kdo často cestuje a zároveň je to milovník dobré kávy? Tak právě pro vás mám skvělý tip na vánoční dárek, a to ruční presovač vyrobený z odolného materiálu. Díky němu si můžete vychutnat lahodné espresso přímo na cestách, aniž byste museli hledat benzinku či kavárnu.

Tento presovač funguje bez elektrické energie, takže vás nebude limitovat zásuvka. Díky pumpování vytvoříte tlak kolem 18 barů, což odpovídá tlaku, který vytvářejí klasické presovače.

Celý výrobek váží pouze 336 gramů, takže jej pohodlně zabalíte také do batohu na túru. Součástí balení je pak také tvrdé pouzdro, aby se presovač během vašich cest nerozbil. Navíc s sebou nemusíte nosit žádný hrníček, protože pohárek na kávu je zabudován v presovači.

Lahodnou kávu jste schopni připravit během 20 až 30 sekund, takže si kávu můžete vychutnat skutečně rychle. Celý výrobek se poměrně snadno čistí, zásobník na vodu má pak objem 80 ml. Pokud máte doma nějaké Nespresso kapsle, můžete je do presovače použít taky.

Tento skvělý dárek pro všechny cestovatele stojí asi 1 800 korun, což odpovídá 70 eurům.

Najít nejlepší cenu pro presovač

13. LED Lampička Xiaomi

-

Chytré věci nás všechny obklopují čím dám tím více, a nyní si představíme další z nich. Jedná se o chytrou lampičku Xiaomi, která nesmí doma chybět žádnému geekovi ani romantikovi.

Lampičku pohání nabíjecí baterie s kapacitou 2 100 mAh, která se nabíjí pomocí microUSB portu. Svítit dokáže lampička až osm hodin v kuse, což není zrovna málo a nejeden geek toto ocení. Lampičku můžete propojit pomocí bluetooth a to s telefonem disponující operačním systémem Android nebo iOS.

Vše je vyrobeno v kombinaci slitin hliníku a plastu, takže je lampička také poměrně bytelná a zároveň lehká. Světlo má stejnou teplotu barvy, jako mají klasické svíčky. Pokud si tak budete chtít udělat romantický večer při svíčkách, které zrovna nebudete moci najít, chytrá lampička Xiaomi bude skvělou náhradou.

Dosah lampičky je asi 20 metrů, což není zrovna málo, lampičku tak můžete ovládat prakticky kdekoli doma. Cena se pohybuje kolem 1 400 korun, což je asi 50 euro.

Najít nejlepší cenu pro lampičku 

14. Smartphone tiskárna

-

Další dárek je určený pro všechny, kteří rádi sdílejí své fotky, ale facebook a jiné sociální sítě už jsou tak trochu ohrané. Řeč je samozřejmě o malé tiskárně pro smartphony, pomocí které si můžete vytisknout fotografie z chytrého telefonu.

Ta umožňuje přímý tisk bez propojení pomocí kabelů, vše hezky bezdrátově. Tiskárna je také velmi lehká, takže ji můžete klidně strčit do batohu nebo například do větší kapsy a nosit ji tak všude s sebou. S chytrým telefonem probíhá komunikace pomocí bluetooth, jednoduše fotografie pošlete do tisku a máte hotovo.

Tiskárny se nabíjejí přes microUSB a dokoupit můžete také náhradní baterie. Výhodou je, že nepotřebujete žádné cartridge, na papírech jsou již barevné krystalky. Pomocí tepla z tiskárny proběhne chemická reakce a díky tomu se fotografie na papíru objeví.

Najít nejlepší cenu pro mini-tiskárnu

15. Elgato Stream Deck

-

Další dárek se bude hodit všem, kteří vytvářejí multimediální obsah, a především pro ty, kteří se věnují streamování. Mám na mysli Stream Deck, perfektní ovládací panel, který každý streamer ocení a v konečném důsledku to ocení také jejich fanoušci.

Díky tomuto panelu můžete vytvářet skvělý a kvalitní obsah během samotného streamování, vše navíc velmi pohodlně jedním tlačítkem. Na výběr máte z několik variant, přičemž ta nejlepší obsahuje 15 LCD tlačítek. Ty slouží pro spuštění nejrůznějších médií, hudby a čehokoli dalšího, na co si jen vzpomenete.

Tlačítka jsou plně nastavitelná, takže záleží pouze na vás, jak si všechna tlačítka naprogramujete a nastavíte. K počítači můžete tento panel připojit pomocí USB s rozhraním 2.0. V balení je také praktický stojánek, díky kterému se stane ovládání ještě pohodlnější.

V kategorii na Heuréce si můžete vybrat z několika druhů, přičemž se liší především v celkovém počtu tlačítek.

Najít nejlepší cenu pro stream deck

16. Red Dead Redemption 2

-

Pokud máte ve své okolí pořádného pařana, pak tu mám dárek jako stvořený přímo pro něj! Jedná se o jednu z hlavních novinek letošního herního roku, řeč je Red Dead Redemption 2.

Tato hra je jednou z nejočekávanějších her a rozhodně po právu. Hra vás doslova vhodí do westernové akce, a bude záležet jen na vás, jak se s ní popasujete. Od začátku vás překvapí propracovaný příběh a skvěle napsané postavy, které jen dokreslují celou atmosféru.

Herní mapa je velmi rozsáhlá, takže není divu, že její prozkoumávání vám zabere velkou spoustu času. Velká rozmanitost herního prostředí vám zase zaručí, že nebude čas se nudit. Tvůrcům hry se také povedla grafika i veškeré animace, které jsou zkrátka dokonalé. Velmi široký arsenal zbraní zase zaručí, že své protivníky budete moci zlikvidovat rozličnými způsoby.

Hra je dostupná nejen na počítač ale také na herní konzole, takže si vybere skutečně každý. Cena Red Dead Redemption je 1 600 korun, tedy asi 60 euro, rozhodně to za ty peníze stojí.

Najít nejlepší cenu pro hru na PS4

17. Honor 8x

-

Další dárek se bude hodit prakticky úplně každému, řeč totiž bude o smartphonu s aktuálně nejlepším poměrem ceny/výkonu. Honor 8X nabídne 6,5 palcový IPS displej, který zabírá většinu přední strany telefonu. Trošku luxusu dodává telefonu kovový rám, který působí velmi bytelně.

Na výběr máte hned několik barevných provedení, takže můžete vybrat mobil opravdu pro kohokoli. Díky perfektní čtečce otisků prstů můžete telefon snadno zabezpečit a také snadno odemknout. Na příchozí SMS či zmeškané hovory také upozorní LEDka na přední straně telefonu.

Uvnitř pak nalezneme procesor Kirin 710 spolu se 4 GB RAMky, prakticky to znamená, že si můžete zahrát také náročnější hry. Vybrat můžete také z několika různých velikostí vnitřního uložiště, a to až do velikosti 128 GB. Velkým plusem je také dlouhá výdrž baterie, kterou opět ocení úplně každý.

Vpředu pak na vás čeká 16 MPx selfie kamerka, vzadu pak nalezneme duální foťák. Cena Honor 8X činí 7 000 korun, tedy v přepočtu asi 275 euro.

Najít nejlepší cenu pro Honor 8X

18. Niceboy RAZE

-

Další dárek je určený pro všechny hudební fanatiky, kteří si chtějí užít skvělý přenosný zvuk. Řeč je o reproduktoru Niceboy Raze, který nabídne také luxusní balení, což je ideální právě pod stromeček.

S telefonem komunikuje reproduktor přes bluetooth, případně také pomocí NFC. Výhodou je, že díky vestavěnému mikrofonu je možné také uskutečnit hovor. Reproduktor disponuje skvělým zvukem, který ocení prakticky každý, těšit se můžete také na pořádné basy.

Reproduktor nabízí také zvýšenou voděodolnost, není problém si tak reproduktor dát ke sprše, případně v létě k bazénu. Baterka vydrží až 7 hodin přehrávání v kuse, navíc ji můžete dobít také z powerbanky, což je další plus. Radost tímto reproduktorem můžete udělat za necelých 1 500 korun, tedy asi 50 euro.

Najít nejlepší cenu pro Niceboy RAZE

19. Dotykové rukavice 

-

Blíží se nám Vánoce, a tím pádem i čas mrazů, ve kterých je třeba chránit i ruce. K tomu zpravidla slouží rukavice, s němi ale nelze ovládat chytrý telefon či tablet.

Abyste si rukavice nemuseli sundávat, můžete pořídit tyto dotykové rukavice. Ty mají na prstech použitý odlišný materiál, který umožňuje ovládání telefonu či tabletu.

Velikost rukavic je univerzální, takže jimi můžete obdarovat kohokoli, koho budete chtít. Údržba rukavic je také velmi jednoduchá a prakticky se neliší od údržby klasických rukavic. Cena začíná na 100 korunách, tedy asi třech eurech.

Najít nejlepší cenu pro rukavice

20. DJI Mavic Air

-

A máme zde dárek, který potěší všechny technická nadšence, filmaře i každého geeka. Řeč bude o dronu DJI Mavic Air, o velmi špičkovém dronu, která patří mezi elitu těchto malých letounů.

DJI disponuje skvělými letovými vlastnostmi, díky kterým lze pořídit skutečně dechberoucí snímky i videa. Vybaven je pro natáčení více než dobře, a to včetně rozlišení 4K.

Navíc je dron vyrobený z velmi lehkých ale zato neuvěřitelně odolných slitin, což majitelé dronu ocení. Díky tomuto materiálů je dron odolný a zároveň může vykazovat kompaktní velikost i dobré letecké vlastnosti. Dron lze snadno složit, takže si jej můžete přibalit také na cesty, díky malým rozměrům se snadno vleze do batohu.

Vše co natočíte či nafotíte se ukládá do 8GB uložiště přímo v dronu, všechen materiál si pak snadno stáhnete do PC. Vedle 4K videí můžete natáčet také slow-motion videa, což umožní vytvářet další perfektní záběry. Aby toho nebylo málo, DJI Mavic Air umožní také natáčet nejrůznější panoramata.

Dron neváží ani půl kila, což jen podtrhuje jeho snadné přenášení. Na ovladači také naleznete tlačítko návrat domů, kdy se dron automaticky vrátí k ovladači. Cena dronu je 24 800 korun, tedy asi 780 euro.

Najít nejlepší cenu pro Mavic Air

21. Nintendo Classic Mini

-

Vraťte se do zlaté éry a zahrajte si 21 retro her na miniaturizované verzi Super Nintendo Entertainment System.

Najít nejlepší cenu pro retro konzoli

22. Xiaomi Mi Band 3

-

Ideální dárek pro každého, kdo si potrpí na měření ušlých kroků, tepové frekvence nebo kvality spánku.

Najít nejlepší cenu pro náramek

23. Badmintonová síť

-

Milujete hru badminton a chcete si ji zahrát opravdu kdekoliv? K tomu slouží tato skvělá přenosná badmintonová síť, kterou si můžete vzít na louku, hřiště, prostě kamkoliv.

Najít nejlepší cenu pro síť

24. Aroma difuzér

-

Aroma difuzéry jsou také skvělým vánočním dárkem. Nejen, že slouží jako dekorace do bytu, ale při správně zvolené náplni i nádherně provoní celý dům.

Najít ty nejlepší aroma difuzéry

25. Přenosný projektor

-

Jste na dovolené a chcete se s celou rodinou podívat na celovečerní film? K tomu se hodí tento přenosný projektor, který se vejde kamkoliv a rozhodně zpestří každou dovolenou.

Najít nejlepší cenu pro projektor

26. Bezdrátová nabíječka Avacom

-

Pokud někdo z vašich blízkých disponuje telefonem s funkcí bezdrátového nabíjení, můžete mu pořídit tuto bezdrátovou nabíječku značky AVACOM. Ta zvládne dobíjet mobil až 10W.

Najít nejlepší cenu pro nabíječku

27. Herní merch

-

Pokud sháníte originální dárek pro svého kamaráda, fanouška PC a konzolových her, co takhle mu pořídit nějaký herní mech? Osobně doporučuji FantasyObchod, kde najdete oblečení, hrnečky, figurky a to vše s herní tématikou.

Najít ten nejlepší herní merch

28. Monitor

-

Pokud hledáte pro sebe nebo pro někoho jiného monitor, pak aktuálně v nejlepším poměru ceny/výkonu vychází tento Samsung.

Najít nejlepší cenu pro monitor

29. Dřevěná flashka

-

Flashka se hodí opravdu komukoliv. Studentům pro přenos prezentací a souborů do školy, starším zase pro přenos fotografií. Pro pestrost můžete vyzkoušet dárek v podobě flashky dřevěné.

Najít dřevěnou flashku

30. Podložka pod myš

-

Podložka pod myš stojí pár korun, ale pokud nějakému hráči chybí, uděláte mu obrovskou radost. Můžete se i podívat po podložce s tématikou jeho oblíbené hry. Pak mu uděláte radost dvojnásobnou :-)

Najít ty nejlepší podložky pod myš

31. Reproduktory k PC

-

V dnešní době se dají kvalitnější reproduktory sehnat už od 800 Kč. Takže dávám tip na tuto sadu dvou reproduktorů, kterou ocení kdokoliv, komu reproduktory chybí.

Najít nejlepší cenu pro tyto reproduktory

32. Deskové hry

-

Není nad to se společně s kamarády nebo rodinou odprostit od klasických stříleček na PC a zahrát si deskovou hru. Garantuji vám, že se také rozhodně zabavíte.

Najít ty nejlepší deskové hry

33. Playstation VR

-

Knihovna her s podporu virtuální reality se pomalu začíná rozrůstat. Co takhle si pořídit pořádné VR brýle od Playstation a zahrát si pecky typu Beat Saber?

Najít nejlepší cenu pro VR brýle

34. NERFky

-

Pamatuju ty časy, kdy i já jsem si hrál s bráchou na drsňáka a stříleli jsme se NERF pistolema. Opět skvělá věc na "odreagování" pro mladší děti.

Najít ty nejlepší NERF zbraně

35. Zámek na otisk prstu

-

Znáte opravdového Geeka duší i tělem? Pořiďte mu tento visací zámek na otisk prstu, který mu jen tak někdo neodemkne.

Najít nejlepší cenu pro zámek

36. Chytrá bluetooth peněženka

-

Další bláznivá věc pro všechny opravdové Geeky, a sice chytrá bluetooth peněženka. Jaké má funkce a v čem je speciální? To se dočtete na odkazu.

Zjistit, jaké má peněženka funkce

37. Herní volant s pedály

-

Pokud znáte někoho, kdo rád hraje NFS, Euro Truck Simulator, případně jiné závodní hry, pořiďte mu prosím tuto sice drahou, ale skvělou herní "vychytávku". Uděláte mu obrovskou radost, protože hry s tímto příslušenstvím jsou úplně jiný zážitek.

Najít nejlepší cenu pro volant s pedály

38. Gamepad Evolveo Fighter F1

-

Spousta z vás raději preferuje hry na mobilu, než na PC či konzolích. Nehodil by se vám tento gamepad Evolveo? S touto herní vychytávkou posunete svůj herní skill zase o něco výše.

Najít nejlepší cenu pro gamepad

39. NiceBoy Hive Pods

-

Pokud pro někoho sháníte bluetooth sluchátka, pak mohu doporučit Hive Pods od české značky NiceBoy. Trochu si za ně připlatíte, ale výsledek bud stát za to! :-)

Najít nejlepší cenu pro sluchátka

40. Předplatné časopisů

-

Každého Geeka by určitě potěšilo i předplatné časopisů Computer nebo Chip. To jsou tradiční české časopisy, kde se dozvíte zajímavé informace o technologiích, počítačích a mnoho dalšího.

41. Herní židle

-

ČTĚTE DÁL: 10 nejlepších herních židlí na trhu 2018

Nezapomeňte na klasiku:

  • Měkké dárky - ponožky, trička,...
  • Dárkové balení - čaje, svíčky, voňavky,...

A hlavně žádný stres a užijte si svátky se svými blízkými. Vánoční pohodu přeje GeekBoy.

Máte tipy na další zajímavé dárky? Neváhejte se s nimi podělit v komentářích.

Podobné články

Nebyly nalezeny žádné podobné články.

Komentáře (3)

2
Prosinec 15, 2018

JE TO SUPER STRANKA

Souhlasím(+10)
Nesouhlasím(0)
Petr Balada
Prosinec 16, 2018

Ano, je to SUPER, moc rád bych chtěl ten volant, ale je to moc drahé 😢 bouzel Ježíšek není tolik bohatý 😁😔

Souhlasím(+11)
Nesouhlasím(0)
Lukas trunda
Prosinec 18, 2018

Super dík ze už vim co koupit

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(0)